Zakończenie roku szkolnego w oddziałach przedszkolnych
„Jak w zerówce było miło, tyle czasu się tu było.
Dziś żegnamy już przedszkole, bo czas myśleć już o szkole…”
W środę 19.06.2024 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego w Oddziałach Przedszkolnych 0a i 0b.
Uroczystość rozpoczęła się tańcem – „Belgijką”, a następnie dzieci przedstawiły przygotowany program artystyczny.
Wszystkie wiersze i piosenki świadczą o tym jak bardzo był to produktywny czas.
Po występie głos zabrała Pani Dyrektor Anna Kuliś – życząc dzieciom sukcesów w klasie I, a także bezpiecznych wakacji.
A. Ciotrowska


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!