Logo Szkoły Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka

Zakończenie roku szkolnego w oddziałach przedszkolnych

Ocena 0/5

„Jak w zerówce było miło, tyle czasu się tu było.

Dziś żegnamy już przedszkole, bo czas myśleć już o szkole…”

                                                                          

W środę 19.06.2024 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego w Oddziałach Przedszkolnych 0a i 0b.

Uroczystość rozpoczęła się tańcem – „Belgijką”, a następnie dzieci przedstawiły przygotowany program artystyczny.

Wszystkie wiersze i piosenki świadczą o tym jak bardzo był to produktywny czas.

Po występie głos zabrała Pani Dyrektor Anna Kuliś – życząc dzieciom sukcesów w klasie I, a także bezpiecznych wakacji.

GALERIA

FILM

 

A. Ciotrowska

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności