Koniec I semestru, witajcie ferie
"Dzisiaj rano przyszła zima niepotrzebna smutna mina choć za oknem mroźny wiatr tysiąc zabaw czeka nas ..."
Klasa 2a i 2b wprowadziły dzisiaj społeczność uczniowską w zimową atmosferę ferii Było wesoło , skocznie i bajkowo . W roli Pani Zimy wystąpiła Alicja Markiewicz z klasy 5a pięknie śpiewając piosenkę "Zima lubi dzieci". Pani Wicedyrektor Edyta Wróblewska podsumowała wyniki z pierwszego semestru. Pani Dyrektor Anna Kuliś życzyła wszystkim dużo bezpiecznego i zdrowego odpoczynku.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!