Logo Szkoły Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka

Koniec I semestru, witajcie ferie

Ocena 0/5

"Dzisiaj rano przyszła zima  niepotrzebna smutna mina choć za oknem mroźny wiatr tysiąc zabaw czeka nas  ..."

Klasa 2a i 2b wprowadziły dzisiaj społeczność uczniowską w zimową atmosferę ferii    Było wesoło , skocznie  i bajkowo . W roli Pani Zimy  wystąpiła Alicja Markiewicz z klasy 5a pięknie śpiewając piosenkę "Zima lubi dzieci".    Pani Wicedyrektor Edyta Wróblewska podsumowała wyniki z pierwszego semestru. Pani Dyrektor Anna Kuliś życzyła wszystkim dużo bezpiecznego i zdrowego odpoczynku.  

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności