Konkurs - Jam jest dudka
WSPANIAŁY SUKCES UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY !
10 stycznia odbył się VI Powiatowy Konkurs Kolęd i Pastorałek „Jam jest dudka”.
W kategorii klas I- II
1 miejsce zajął Mieszko Łukasik z klasy 1a
W kategorii klas IV-VI
1 miejsce zajęła Alicja Markiewicz z klasy 5a
Wyróżnienie otrzymała Pola Grabarek z klasy 5b
W kategorii klas VII – VIII
1 miejsce zdobyła Karolina Kośmider z klasy 7c
Bardzo cieszą nas sukcesy naszych utalentowanych uczniów . W konkursie brali udział równie pięknie śpiewający : Jan Szymański z klasy 2c oraz Agata Kośmider z klasy 3c.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu i życzymy dalszych sukcesów.
A.O.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!