Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
3 grudnia już po raz drugi naszą szkołę odwiedził Pan Andrzej Wysmołek- fizyk doświadczalny, profesor nauk fizycznych na Uniwersytecie Warszawskim, który poprowadził wykład dla klas 8 pod tytułem"Od fizyki do muzyki".
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!