3 grudnia już po raz drugi naszą szkołę odwiedził Pan Andrzej Wysmołek- fizyk doświadczalny, profesor nauk fizycznych na Uniwersytecie Warszawskim, który poprowadził wykład dla klas 8 pod tytułem"Od fizyki do muzyki".
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!