Lekcje techniki z patriotycznym duchem.
Od 2 do 10 listopada 2023 r, lekcje techniki w naszej szkole były wyjątkowe. Uczniowie klas 4-6, pod czujnym okiem p. Mirosławy Szygalskiej, wykonywali kotyliony narodowe, które wykorzystają podczas uroczystego apelu z Okazji Odzyskania Niepodległości przez Polskę oraz będą rozpowszechniane wśród mieszkańców miasta 11 listopada podczas uroczystych obchodów święta.
Tym drobnym gestem, chcemy pokazać naszą dumę z tego, ze jesteśmy niepodległym narodem. Nasza szkoła to miejsce, gdzie kształtujemy nie tylko umysły, ale również serca, ucząc szacunku do tradycji i historii naszej ojczyzny.
Dziękuję wszystkim uczniom za zaangażowanie i pracę, którą wspólnie włożyliśmy w to przedsięwzięcie.
Mirosława Szygalska


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!