Lekcja patriotyzmu w 105 rocznicę Odzyskania Niepodległości
10 listopada 2023 roku nasz szkoła, cała w bieli i czerwieni, świętowała 105 rocznicę Odzyskania Niepodległości.
Klasa 7d oraz soliści: J. Pujals, A. Orliński, K. Łukawska, A. Markiewicz, S. Cieśla, Ł. Szymborski, K. Kośmider, M. Żydowicz, M. Jędrzejewska, a także zespół taneczny z klasy 6a: D. Denisiewicz, M. Piotrowska, L. Pol, L. Woźniak pod kierunkiem pani A. Traczyk, A. Olechniewicz, B. Krupiniewicz przygotowali uroczysty montaż słowno-muzyczny „Ojczyzna”.
Wspaniała to lekcja patriotyzmu, która łączy przeszłość, przyszłość i teraźniejszość. Mazurek Dąbrowskiego uwiecznił te chwile zanurzenia się w polskości. Zabrzmiały dźwięki pieśni i piosenek niesione na skrzydłach orła.
Dla wszystkich były to wzruszające chwile.
AT
Nasz poczet sztandarowy na miejskich obchodach Dnia Niepodległości.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!