Rozstrzygnięcie konkursu ,,Ojczyzna w moich oczach"
Miło nam ogłosić wyniki konkursu plastycznego pt. ,,Ojczyzna w moich oczach". Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem wśród naszych uczniów. Dostarczonych zostało 30 prac. Jury długo dyskutowało nad tym, która praca powinna wygrać. Wybór był bardzo trudny, jednak trzeba było wybrać te najlepsze i najbardziej wyróżniające się prace.
I miejsce zajął Illia Kharzerski, kl.2b
II miejsce: Pola Ziejewska, kl. 2c
III miejsce: Urszula Ciotrowska, kl.0a
Wyróżnienie: Pola Mateusiak, kl. 1a,
Hubert Szczęsny, kl. 1c
Wszystkim dzieciom dziękujemy za udział w konkursie, a rodzicom za dostarczenie prac :)
Nagrody zwycięzcom zostaną wręczone wkrótce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Wychowawcy oddziałów przedszkolnych


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!