Bal Ósmoklasisty
Za nami wyjątkowy i wzruszający Bal Ósmoklasisty – wydarzenie, które pięknie zwieńczyło lata nauki, wspólnych doświadczeń i niezapomnianych chwil spędzonych w naszej szkole.
Był to wieczór pełen elegancji, radości, uśmiechów i dobrej zabawy. Wspomnienia z tego wyjątkowego wydarzenia na długo pozostaną w sercach naszych uczniów.
Serdeczne podziękowania składamy Rodzicom za zaangażowanie, wsparcie oraz ogrom pracy włożonej w organizację balu. Dzięki Państwa życzliwości i pomocy ten wieczór miał tak wyjątkowy charakter.
Naszym Ósmoklasistom życzymy powodzenia na dalszej drodze edukacyjnej, wielu sukcesów oraz odwagi w realizacji marzeń. Niech najpiękniejsze wspomnienia z lat spędzonych w murach naszej CZWÓRKI pozostaną z Wami na zawsze!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!