Zapisy na obiady na rok szkolny 2026/2027
ZGŁOSZENIE DZIECKA NA OBIADY NA ROK SZKOLNY 2026/2027
( ZGŁOSZENIE DOTYCZY UCZNIÓW KLAS 1-8 )
Wypełnioną i podpisaną kartę zgłoszenia dziecka na obiady należy
dostarczyć do holu szkoły do dnia 01.09.202026 r.
Karta dostępna jest na stronie szkoły w zakładce:
„ŚWIETLICA I STOŁÓWKA”


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!