5c w Górach Świętokrzyskich
Dzisiaj klasa 5 c udała się na wycieczkę w Góry Świętokrzyskie. Po przybyciu na miejsce, zwiedzanie rozpoczęliśmy od wizyty w Jaskini Raj, jednej z najpiękniejszych polskich jaskiń krasowych oraz Zamku w Chęcinach. Do niezwykłego świata magii, czarów i legend zaprosił nas Park Legend w Nowej Słupi.
Widoki i wrażenia był niesamowite, atmosfera w grupie doskonała. Jesteśmy tak zachwyceni, że już planujemy kolejny wspólny wyjazd.
5c


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!