Logo Szkoły Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka

5c w Górach Świętokrzyskich

Ocena 0/5


Dzisiaj klasa 5 c udała się na wycieczkę w Góry Świętokrzyskie.  Po przybyciu na miejsce, zwiedzanie rozpoczęliśmy od wizyty w Jaskini Raj, jednej z najpiękniejszych polskich jaskiń krasowych oraz Zamku w Chęcinach. Do niezwykłego świata magii, czarów i legend zaprosił nas Park Legend w Nowej Słupi.
Widoki i wrażenia był niesamowite, atmosfera w grupie doskonała. Jesteśmy tak zachwyceni, że już planujemy kolejny wspólny wyjazd.


5c

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności