Wycieczka klasy 7A i 7B po PGE Narodowym
W dniu 7 listopada 2023 r. uczniowie klasy 7A i 7B wzięli udział w wycieczce do Warszawy.
Główną atrakcją wycieczki była wizyta na PGE Narodowym, gdzie przeszliśmy tzw. „Trasę piłkarską”. Zobaczyliśmy najbardziej historyczne miejsca areny, które nie bez powodu nazywane są domem reprezentacji Polski. Zwiedziliśmy m.in. szatnię reprezentacji Polski, strefę zawodniczą, strefę relaksu piłkarzy, płytę boiska, trybunę dolną oraz górną. Poznaliśmy także zakulisowe ciekawostki związane z przygotowaniami do meczów Biało-Czerwonych na PGE Narodowym. Następnie udaliśmy się do Spin City - Kręgielnia, gdzie uczniowie klas 7 mieli możliwość poznania gry w kręgle. Współzawodnictwo na torze wiązało się ze świetną zabawą, która wywoływała wiele pozytywnych emocji.
Wycieczka wszystkim bardzo się podobała i wróciliśmy pełni wrażeń.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!