Witamy w bibliotece uczniów pierwszych klas!
1 grudnia 2023 r. podczas pięknej uroczystości przygotowanej przez klasy 2D i 3C uczniowie klas 1 złożyli przyrzeczenie: …
Tobie, Książko, przyrzekamy, że szanować cię będziemy, krzywdy zrobić ci nie damy!
W czasie kolorowego, wesołego i rozśpiewanego występu starszych kolegów i koleżanek wszyscy dowiedzieliśmy się o tym, jak ważna jest biblioteka i jak postępować z książkami. Na koniec wszystkie pierwszaki otrzymały podarunek od Instytutu Książki – „Wnuczkę antykwariusza” napisana przez Justynę Bednarek oraz przewodnik dla rodziców „Kochasz? Czytaj razem z dzieckiem!”a także zakładkę zaprojektowaną przez ich starszą koleżankę z klasy 4C – Julię Krzemińską.
Dziś możemy ogłosić dobrą wiadomość – wszyscy uczniowie klas pierwszych już wypożyczyli swoje książeczki. Z tej okazji zrobiliśmy im pamiątkowe zdjęcia :-)
Wszyscy zapozowali z wybranymi przez siebie książkami!
JD



- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!