Logo Szkoły Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka

Witamy w bibliotece uczniów pierwszych klas!

Ocena 0/5

1 grudnia 2023 r. podczas pięknej uroczystości przygotowanej przez klasy 2D i 3C uczniowie klas 1 złożyli przyrzeczenie: …

Tobie, Książko, przyrzekamy, że szanować cię będziemy, krzywdy zrobić ci nie damy!

W czasie kolorowego, wesołego i rozśpiewanego występu starszych kolegów i koleżanek wszyscy dowiedzieliśmy się o tym, jak ważna jest biblioteka i jak postępować z książkami. Na koniec wszystkie pierwszaki otrzymały  podarunek od Instytutu Książki – „Wnuczkę antykwariusza” napisana przez Justynę Bednarek oraz przewodnik dla rodziców „Kochasz? Czytaj razem z dzieckiem!”a także zakładkę zaprojektowaną przez ich starszą koleżankę z klasy 4C – Julię Krzemińską.

Dziś możemy ogłosić dobrą wiadomość – wszyscy uczniowie klas pierwszych już wypożyczyli swoje książeczki. Z tej okazji zrobiliśmy im pamiątkowe zdjęcia :-)

Wszyscy zapozowali z wybranymi przez siebie książkami!

JD

inna klasa 1inna klasa 1

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności