Drodzy Uczniowie Życzę Wam wspaniałych i pełnych radości wakacji. Odpocznijcie, cieszcie się każdą chwilą i wróćcie w nowym roku szkolnym z nową energią i gotowością do podjęcia kolejnych wyzwań. Dyrektor Anna Kuliś
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!