U nas też wybory... do samorządu szkolnego
"Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe” - Arthur C. Clarke
16 października 2023r. odbyły się wybory do Szkolnej Rady Uczniów naszej szkoły.
Po przeliczeniu głosów przewodniczącym został: Igor Połeć, a zastępcami: Filip Szulc i Zofia Jasińska.
W skład Rady Uczniów wchodzą również: Waleria Deineka, Maria Piotrowska, Malina Małota, Wiktoria Gajewska, Joanna Miłkowska, Ala Nowak.
Serdecznie wszystkim gratulujemy



- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!