Sukces naszych wokalistek w Warszawie
W Warszawie odbył się XVIII Festiwal Piosenki Chrześcijańskiej „Zaufaj Panu”.
Wśród laureatów tego konkursu znalazły się uczennice naszej szkoły:
Karolina Kośmider z klasy 7 c zdobyła III miejsce
Agata Kośmider z klasy 3 c otrzymała wyróżnienie
Utalentowanym dziewczynkom gratulujemy wspaniałego sukcesu, dziękujemy za prezentowanie naszej szkoły poza granicami miasta.
A. O.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!