Sukces naszej drużyny w Powiatowo-Miejskiej Grze Ulicznej „Poznaj Garbolewskiego”
Z dumą informujemy, że drużyna z naszej szkoły w składzie: Bartłomiej Kucharski (kl. 7b), Maksymilian Wójcicki (kl. 7b), Sara Piłat (kl. 7d) oraz Eryk Śliwiński (kl. 8d) zajęła II miejsce w tegorocznej edycji Powiatowo-Miejskiej Gry Ulicznej „Poznaj Garbolewskiego”.
Wydarzenie odbyło się 2 czerwca na terenie miasta. Uczniowie rywalizowali w różnorodnych zadaniach tematycznych z zakresu biologii, chemii, historii, geografii oraz wychowania fizycznego, a także wykonali specjalną misję – odnalezienie grobu I. W. Garbolewskiego i zapalenie znicza.
Gra rozpoczęła się o godzinie 10.00 w budynku ZS CKP. Uczestników powitała pani wicedyrektor Lucyna Sobieraj. Po oficjalnym otwarciu, drużyny otrzymały mapy z zaznaczonymi lokalizacjami stacji zadaniowych oraz pakiety startowe. W ciągu dwóch godzin uczniowie musieli wykonać 10 zadań tematycznych oraz zadanie specjalne. Liczył się czas i poprawność wykonania poszczególnych zadań. Po zakończeniu zmagań, o godz. 12.45 nastąpiło ogłoszenie wyników. Pani dyrektor ZS CKP, Julia Jakubowska i pani wicedyrektor Lucyna Sobieraj, podziękowały wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i zwycięzcom wręczyły nagrody rzeczowe.
Gratulujemy naszym uczniom znakomitego wyniku i życzymy dalszych sukcesów!
Beata Krupiniewicz


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!