Podróż do nauki. Stacja Pasowanie na ucznia.
24 października 2024 świeżo wyremontowana hala sportowa . Uczniowie klas pierwszych w pięknych odświętnych strojach.
Na miejscach dla publiczności Burmistrz Miasta Sochaczew pan Daniel Janiak, Dyrektor Miejskiego Zespołu Administracyjno – Ekonomicznego pani Danuta Szewczyk Kozłowska, Radni Miasta Sochaczew pani Selena Majcher oraz pan Piotr Pętlak, Dyrektor szkoły pani Anna Kuliś, wicedyrektorzy panie Edyta Wróblewska i Joanna Winnicka, Przewodnicząca Rady Rodziców pani Aleksandra Buczek oraz wiceprzewodniczący Rady Rodziców pan Jakub Zajfert, licznie zgromadzeni rodzice, dziadkowie , rodzeństwo Pierwszoklasistów.
Na początku uroczystości uczniowie klas pierwszych zabrali wszystkich do pociągu, zatrzymywali się na stacjach edukacjach. W bardzo ciekawy sposób opowiedzieli o tym czego uczą się w szkole. Pięknie recytowali rymowane teksty, cudownie śpiewali piosenki. To była urocza podróż. Część artystyczna nagrodzona gromkimi brawami, a potem…
Uroczyste ślubowanie oraz pasowanie na ucznia przez Dyrektora szkoły. Potem najlepsze życzenia dla naszych Pierwszaków złożyli starsi koledzy z Rady Uczniów, Przedstawiciele rodziców, Burmistrz Miasta.
Dziękujemy uczniom klas pierwszych i ich wychowawczyniom za możliwość udziału w pięknej, wzruszającej uroczystości. Specjalne podziękowania dla wszystkich nauczycieli i uczniów, którzy przyczynili się do wspaniałej oprawy tej uroczystości.
Dziękujemy serdecznie naszym gościom za przybycie.
J.W.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!