Nasi laureaci w powiatowym konkursie fotograficznym
Nasi laureaci w powiatowym konkursie fotograficznym „Między wersami a peronami – w drodze do narodowej tożsamości”.
W konkursie fotograficznym zorganizowanym przez Bibliotekę Pedagogiczną w Sochaczewie wzięły udział szkoły z całego powiatu sochaczewskiego. Na konkurs wpłynęło przeszło 60 zdjęć przedstawiających ludzi czytających z widocznymi w tle symbolami narodowymi oraz elementami
infrastruktury kolejowej.
Nasi uczniowie i ich prace zostali uhonorowani w konkursie powiatowym:
Maria Malesa z kl. 3A zajęła 3 miejsce w kategorii klas 1-4 szkoły podstawowe.
Barbara Wiktorowicz z kl 3A oraz Wiktoria Kmieć z kl. 2C otrzymały wyróżnienia.
Maciej Bulwan z kl. 1B otrzymał nagrodę specjalną.
Gratulujemy wszystkim laureatom!
Współorganizatorem konkursu było Muzeum Kolejki Wąskotorowej w Sochaczewie i po uroczystym wręczeniu nagród mogliśmy je zwiedzić. Największe wrażenie na wszystkich zrobił model naszej kolejki wąskotorowej, który dzielnie pokonywał kolejne historyczne stacje na trasie Sochaczew – Wyszogród.
JD 20.11.2025


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!