KONKURS "SZUFLADA" - SZCZĘŚLIWY FINAŁ!
Już po raz kolejny Teresiński Ośrodek Kultury zorganizował powiatowy konkurs literacki "Szuflada".
Na początku marca - 3 III 24r. - odbył się jego uroczysty finał. W konkursie pojawiło się wiele opowiadań, felietonów, pamiętników, a nawet wierszy.
Laureatką II miejsca została uczennica klasy 5a Agata Kaźmierczak. Pracę Agaty "Sen czy jawa. Kosmiczna wyprawa" można przeczytać na stronie TOK-u. Uroczystość podsumowania konkursu uświetniły występy muzyczne. Mogliśmy posłuchać fragmentów nagrodzonych prac.
Gratulujemy!
A.T.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!