Wojewódzki konkurs "Śpiewaj, nie ziewaj" - mamy laureatkę
Uczennica naszej szkoły Agata Kaźmierczak z klasy 5a w VIII Konkursie Piosenki Dzieci i Młodzieży „ŚPIEWAJ NIE ZIEWAJ” zdobyła zaszczytne II miejsce.
Konkurs był organizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury w Pruszkowie dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu województwa mazowieckiego.
Utalentowanej młodej artystce gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Konkurs "Śpiewaj, nie ziewaj" - występ Agaty Kaźmierczak
A.O.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!