Konkurs - "Nie mówię szeptem, gdy mówię skąd jestem"
9 marca 2024 roku odbył się XI Powiatowy Konkurs Poezji i Pieśni Patriotycznej „Nie mówię szeptem, gdy mówię skąd jestem”.
W ogromnej rzeszy wykonawców dostrzeżono utalentowanych uczniów naszej szkoły :
W kategorii klas 7 -8 Karolina Kośmider z kl. 7c otrzymała wyróżnienie
W kategorii klas 4 -6 Alicja Markiewicz z kl. 5a zdobyła III miejsce
W kategorii klas 1- 3 Agata Kośmider z kl. 3c zdobyła II miejsce
W kategorii Zespoły ze szkół podstawowych Mieszko Łukasik z kl. 1a wraz z bratem Luckiem zdobyli I miejsce.
Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy reprezentowali naszą szkołę na konkursie, gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
A.O.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!