Festiwal nauki
Nasi uczniowie brali udział w interdyscyplinarnym projekcie Festiwal Nauki, którego autorką jest p. Agnieszka Zajfert.
Samodzielnie lub w zespołach poszukiwali odpowiedzi na nurtujące ich pytania badawcze. Przeprowadzali eksperymenty, budowali modele i próbowali swoich sił jako mlodzi naukowcy. Wyniki swojej pracy będą prezentować przed gronem ekspertów- naukowców z uczelni wyższych. A my przy tej okazji zanurzymy się w świat nauki podczas konferencji naukowej.
Trzymamy kciuki za naszych młodych naukowców


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!