Zakończenie roku szkolnego
W piątek 21 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024.
To czas podsumowań, gratulacji i podziękowań.
Pani Dyrektor Anna Kuliś dokonała podsumowania kończącego się roku szkolnego. Pogratulowała wszystkim uczniom uzyskanych wyników, podziękowała za aktywność oraz godne reprezentowanie naszej szkoły. Słowa uznania skierowała również do nauczycieli, wychowawców oraz rodziców, którzy z oddaniem wspierają wszelkie inicjatywy szkolne. Wręczono najlepszym uczniom nagrody oraz dyplomy za wysokie osiągnięcia w nauce oraz konkursach szkolnych. Nagrody Burmistrza Miasta Sochaczew otrzymali uczniowie z najwyższą średnią w klasach 4-7, wręczone przez I zastępcę Burmistrza Miasta Sochaczew p. Kamilę Gołaszewską-Kotlarz. Rodzice otrzymali listy gratulacyjne, a także szczególne podziękowania za zaangażowanie w życie szkolnej społeczności.
Wydarzenie zakończyła część artystyczna w wykonaniu klas 3.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!