Zajęcia kulinarne
Dnia 23 kwietnia 2024 roku panie S. Cichal i E. Zatorska przeprowadziły otwarte zajęcia kulinarne. Uczniowie przypomnieli sobie o zdrowym i niezdrowym jedzeniu, a na koniec przygotowali sałatkę owocową według przepisu. Okazała się pyszna.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!