Wycieczka klas 6 do Bazy Bieganów
19.10.2023r. klasy 6a i 6d brały udział w wycieczce do Bazy Bieganów.
W trakcie pobytu w tym ciekawym miejscu uczniowie mieli okazję uczestniczyć w wielu atrakcjach i zabawach sportowych.
Największym zainteresowaniem cieszyła się jazda na kładach oraz przejażdżka dwunastoosobowym rowerem.
Ładna pogoda oraz wesoło i aktywnie spędzony czas sprzyjały integracji naszych klas.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!