Szkolny Konkurs Przyrodniczy na „Zabawkę z recyklingu”
Szkolny Konkurs Przyrodniczy na „Zabawkę z recyklingu” rozstrzygnięty
W związku z obchodzonym 22 kwietnia Międzynarodowym Dniem Ziemi w naszej szkole odbyło się podsumowanie konkursu przyrodniczego na zabawkę z recyklingu.
W konkursie uczestniczyli uczniowie klas 4. Wykonując swoje prace wykazali się wykazali się dużą pomysłowością , kreatywnością , wykorzystaniem różnego rodzaju odpadów i surowców wtórnych. Laureaci oraz wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni dyplomami oraz upominkami.
Uczniowie klas 5 na lekcjach techniki wykonali plakaty z życzeniami dla Ziemi. Najciekawsze prace zostały zaprezentowane na tablicy w holu szkoły.
MSz

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!