Szkolny konkurs "Chemia wokół nas"
W dniu 12.10.2023 r .w szkole odbył się konkurs pt.:,, Chemia wokół Nas" zorganizowany przez Panią Ewę Gajewską-Stępień. Oto laureaci tego konkursu.
I miejsce- Antonina Kośmider
II miejsce,- Maja Stępniewska
III miejsce -Mariusz Dąbrowski
Wszystkim serdecznie gratulujemy.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!