Sukces Antoniny w Mistrzostwach Mazowsza w Ratownictwie Wodnym.
W niedzielę 14 grudnia uczennica klasy 5b, Antonina Gralak, wzięła udział w Mistrzostwach Mazowsza w Ratownictwie Wodnym. Zdobyła złoty medal w konkurencji holowania manekina oraz złotą statuetkę dla najlepszej zawodniczki w swoim roczniku.
Tosiu, serdecznie gratulujemy wspaniałych sukcesów i pasji oraz życzymy kolejnych osiągnięć!

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!