Logo Szkoły Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka

Podsumowanie akcji "Nakrętka" 2024

Ocena 0/5

Nasza społeczność szkolna od wielu lat aktywnie uczestniczy w akcji "Nakrętka", której celem jest zbieranie plastikowych nakrętek na leczenie chorych osób.

Dzięki wielkiemu zaangażowaniu uczniów, rodziców, nauczycieli oraz pracowników obsługi, także i w tym roku szkolnym udało nam się, wspierać leczenie Kuby.
Wynik naszej wspólnej pracy to 16 worków, z których każdy ważył po 12 kg. Łącznie zebraliśmy 192 kg nakrętek!

W imieniu Kuby oraz jego rodziny serdecznie dziękujemy wszystkim za wsparcie i zaangażowanie. Dzięki Wam Kuba ma większe szanse na poprawę swojego zdrowia.
Wasza pomoc jest nieoceniona i pokazuje, jak wielką siłę ma wspólnota działająca w szczytnym celu.

MSz

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności