Podręczniki rozdane
Akcja "Podręczniki" zakończona!
Ponad 9 tysięcy podręczników i zeszytów ćwiczeń, biblioteka szkolna wypożyczyła prawie 600 uczniom klas I – VIII.
Ufff!!! Najpierw nowe książki trzeba było rozpakować, przenieść na stoły i parapety, dzieląc na poziomy klas, policzyć, sprawdzić, czy się wszystko zgadza, ostemplować. Później były na bieżąco szykowane komplety podręczników i zeszytów ćwiczeń dla poszczególnych klas. I wtedy szczęśliwi uczniowie mogli już przyjść z klasą i wychowawcą wypożyczyć swój komplet.
Kilka dobrych rad, jak zadbać o swoje podręczniki:
obłożyć je, nie pisać i nie rysować w nich, pamiętać, aby mieć zawsze czysty plecak, trzymać napoje i jedzenie w osobnych kieszeniach, chronić przed zwierzętami domowymi itp. itd.
Przede wszystkim korzystajcie z wiedzy zawartej w podręcznikach!
Powodzenia w tym roku szkolnym!
MK

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!