O mobilnym miasteczku rowerowym w radio Victoria
W dniu 21 listopada reporterka Małgorzata Michalewska z radia Victoria przeprowadziła wywiad z Panią Dyrektor Anną Kuliś.
Na antenie wypowiadali się również uczniowie klasy 4, którzy uczestniczyli w takich zajęciach oraz nauczycielka techniki Mirosława Szygalska, która je przeprowadziła.
Zapraszamy do wysłuchania wywiadu: https://radiovictoria.pl/reporter/mobilne-miasteczka-rowerowe/
AW

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!