Logo Szkoły Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka

Kontynuujemy akcję "Nakrętka" na leczenie Kuby

Ocena 0/5

W bieżącym roku szkolnym kontynuujemy naszą akcję pomocy dla Kuby.
Kuba to chłopiec, który walczy z poważną chorobą. Możesz mu pomóc w bardzo prosty sposób – zbierając plastikowe nakrętki od butelek (po napojach, mleku, kosmetykach itp.). Każda z nich to krok bliżej do uzyskania środków na jego leczenie.
Dziękujemy za dotychczasowe wsparcie i prosimy o więcej.
Nakrętki tradycyjnie zostawiamy w szatni.
MSz

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności