"Klikaj z głową"
Kampania „Klikam z głową" to inicjatywa edukacyjna skierowana głównie do dzieci i młodzieży, mająca na celu promowanie bezpiecznego i odpowiedzialnego korzystania z internetu.
W dniu 4 lutego 2026r. uczniowie klas 4 - 8 w webinarze profilaktycznym "Hejt i przemoc w sieci". Kolejne zajęcia przed nami.
Bądźmy bezpieczni w sieci!!!

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!