Logo Szkoły Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka

Wycieczka do Paryża

Ocena 0/5

W dniach 6-8 marca grupa uczniów z naszej szkoły pod opieką pani Sylwii Cichal i pani Joanny Zielińskiej miała okazję wziąć udział w trzydniowej wycieczce do Paryża. Odwiedziliśmy wszystkie najciekawsze miejsca w stolicy Francji: wjechaliśmy na wieżę Eiffla, spacerowaliśmy Polami Elizejskimi, zobaczyliśmy Luwr, Ogrody Tuileries, Plac de la Concorde, Łuk Triumfalny, Katedrę Notre Dame, Pałac Sprawiedliwości, mieliśmy okazję płynąć rejsem po Sekwanie, a to jeszcze nie wszystko. Wyjazd był bardzo intensywny, ale było warto. Uczniowie poznali kilka zwrotów w języku francuskim, ale przekonali się też, że język angielski pozwala porozumieć się także w Paryżu. 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności