Logo Szkoły Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka

Znów bierzemy udział w DBI

Ocena 0/5

Po raz kolejny nasza szkoła przystąpiła do akcji Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI).

Akcja na celu propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu do zasobów internetowych, zarówno dzieci i młodzieży, jak i nauczycieli, rodziców.

Dzień został ustanowiony z inicjatywy Komisji Europejskiej w 2004 roku. Pierwotnie podejmowano inicjatywy dotyczące bezpieczeństwa w sieci na obszarze Europy, obecnie włączyły się państwa całego świata. Listę zaangażowanych państw i instytucji wraz z podjętymi przez nie działaniami można zobaczyć na stronie www.saferinternetday.org , znajdziecie tam również nasze zgłoszenie.

Dzień Bezpiecznego Internetu 2024 przypada na 6 lutego, ale różne wydarzenia są zaplanowane do końca marca, u nas działamy od 5 do 9 lutego 2024r. na zajęciach informatyki w klasach 4-8 oraz po raz pierwszy w niektórych klasach młodszych, wykorzystując materiały edukacyjne ze strony https://www.saferinternet.pl/dbi/pakiety-edukacyjne.html

nauczyciele informatyki

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności