Paryż_3_dni Zapraszamy uczniów klas szóstych, siódmych i ósmych na wycieczkę do Paryża. Termin przewidujemy na przełom marca i kwietnia. Zapisy u pani Sylwii Cichal.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!