Wycieczka 4b
10 października klasa 4b wybrała się na wycieczkę. Zwiedziliśmy Muzeum Kolei Wąskotorowej, następnie pojechaliśmy zabytkowym pociągiem do Puszczy Kampinoskiej. Przepiękna pogoda pozwoliła zobaczyć jesień w najpiękniejszej postaci. Cudownym zakończeniem pobytu było pieczenie kiełbasek przy ognisku.
SC JW

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!