Logo Szkoły Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka

„Tydzień dla Bezpieczeństwa”

Ocena 0/5

Z inicjatywy Ministerstwa Edukacji w ostatnim tygodniu zajęć dydaktycznych przeprowadzona została w naszej szkole akcja profilaktyczna pod hasłem „Tydzień dla Bezpieczeństwa”.

Celem akcji było zwiększenie świadomości i troski o zdrowie dzieci i młodzieży szkolnej, w szczególności w zakresie sposobów radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych. Aktywności realizowane w ramach akcji miały za zadanie w przyjaznej atmosferze i ciekawej formie przygotować uczniów do zbliżającego się okresu wakacyjnego, w czasie którego mogą być narażeni na różnego rodzaju zagrożenia. 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności