Szkolny konkurs literowania „Master of spelling”
30 listopada w naszej szkole odbył się po raz kolejny szkolny konkurs literowania w języku angielskim „Master of Spelling”. W rywalizacji wzięli udział uczniowie klas czwartych, piątych i szóstych.
Zadaniem uczestników było przeliterować bezbłędnie słowa, co wymagało od nich zarówno znajomości słownictwa w swojej kategorii klas, jak również sprawnego posługiwania się angielskim alfabetem. Konkurs obejmował 3 etapy, którym towarzyszyło wiele emocji. W każdej z kategorii klas zostali wyłonieni trzej najlepsi uczestnicy.
Pani Dyrektor Anna Kuliś wręczyła zwycięzcom pamiątkowe dyplomy oraz nagrody.
Kategoria klas czwartych:
I miejsce Natalia Patora 4a
II miejsce Mieszko Burzykowski 4a
II miejsce Julia Kacprzak 4a
Kategoria klas piątych:
I miejsce Miłosz Dudziński 5a
II miejsce Joanna Miłkowska 5b
II miejsce Krzysztof Deszczyński 5a
Kategoria klas szóstych:
I miejsce Sara Piłat 6d
II miejsce Mateusz Parzydeł 6c
II miejsce Miroslava Shamanova 6d
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu i zapraszamy do walki o tytuł Master of Spelling w przyszłym roku szkolnym.
Organizatorzy:
Monika Małolepsza
Małgorzata Jurkiewicz

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!