Podziękowanie od organizatora akcji bicia rekordu czytania…
Biblioteka w Szkole, organizator akcji bicia rekordu wspólnego czytania, podziękowała społeczności naszej Szkoły za udział w akcji Jak nie czytam, jak czytam, w trakcie której 313 tys. osób z całej Polski czytało książki.
298 osób – uczniów, nauczycieli, pracowników administracji oraz przyjaciół naszej Szkoły – włączyło się w akcję bicia rekordu wspólnego czytania. Akcję zorganizowaliśmy 5 czerwca 2023 r.
Mamy nadzieję, że w przyszłym roku pobijemy nasz własny rekord!
Jeszcze raz dziękujemy za zaangażowanie :-)
A oto dyplom dla nas wszystkich, którym na sercu leży czytanie….

19.09.2023 - JD

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!