Logo Szkoły Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka

Podziękowanie od organizatora akcji bicia rekordu czytania…

Ocena 0/5

Biblioteka w Szkole, organizator akcji bicia rekordu wspólnego czytania, podziękowała społeczności naszej Szkoły za udział w akcji Jak nie czytam, jak czytam, w trakcie której 313 tys. osób z całej Polski czytało książki. 

298 osób – uczniów, nauczycieli, pracowników administracji oraz przyjaciół naszej Szkoły – włączyło się w akcję bicia rekordu wspólnego czytania. Akcję zorganizowaliśmy 5 czerwca 2023 r.

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku pobijemy nasz własny rekord!

Jeszcze raz dziękujemy za zaangażowanie :-)

A oto dyplom dla nas wszystkich, którym na sercu leży czytanie….

Podziękowanie dla szkoły za udział w akcji

 

 

19.09.2023 - JD

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności