Logo Szkoły Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka

Podróże z klasą

Ocena 0/5

Uczniowie z klas trzecich, czwartych i piątych uczestniczyli w dwóch wycieczkach w ramach projektu Ministerstwa Edukacji Narodowej „Podróże z klasą”.

Celem obydwu wyjazdów była wizyta w Krakowie i Wieliczce. Uczestnicy zwiedzali Zamek Królewski na Wawelu, Kopalnię Soli w Wieliczce , a starsi uczniowie dodatkowo Muzeum Inżynierii Miejskiej.
Uczniowie poznawali historię i kulturę naszego kraju, świetnie się też bawili. Przeżyli prawdziwą podróż i przygodę z klasą…

Chętnie weźmiemy udział w kolejnych edycjach takich ciekawych projektów.

"Podróże z klasą" 3a, 3b i 3c

3-dniowa wycieczka klas 4b, 5a i 5b

J.W.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności