Logo Szkoły Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka

Pasowanie pierwszoklasistów

Ocena 0/5

W dniu 23 października w naszej szkole odbyła się uroczystość pasowania dzieci na uczniów klas pierwszych.
To wyjątkowe wydarzenie na długo zostanie w pamięci rodziców, dzieci i nauczycieli.
Zaproszonych gości, wśród których była pani Kamila Gołaszewska- Kotlarz- zastępca Burmistrza Miasta, przywitała pani dyrektor szkoły Anna Kuliś.
Podczas uroczystości uczniowie zaprezentowali program artystyczny, pokazali, że są gotowi do podjęcia obowiązków szkolnych.
Po części artystycznej nadszedł uroczysty moment złożenia ślubowania, oraz symboliczne pasowanie przez panią dyrektor Annę Kuliś.
Każdy uczeń otrzymał pamiątkowy dyplom. To była piękna i wzruszająca uroczystość.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności