Nasze uczennice nagrodzone w powiatowym konkursie fotograficznym!
Nasze uczennice nagrodzone w powiatowym konkursie fotograficznym!
Biblioteka – moje miejsce do czytania… to temat XI edycji Powiatowego konkursu fotograficznego. Wśród uczniów i nauczycieli z naszego powiatu, bo do nich był adresowany konkurs, wyróżniono prace naszych uczennic!
13.12.2023 r. w Bibliotece Pedagogicznej w Sochaczewie, podczas uroczystego podsumowania konkursu, okazało się, że wśród nagrodzonych aż trzy laureatki reprezentują naszą Szkołę:
Agata Kaźmierczak z kl. 5A zajęła 1 miejsce w kategorii klas 4-8. Zdjęcie zostało zatytułowane Dziewczyna za kroplą deszczu.
Barbara Wiktorowicz z kl. 1A – Czytanie – moja pasja oraz Malina Małota z kl. 8A – Czytam w bibliotece… otrzymały wyróżnienia.
Gratulujemy Laureatkom! Cieszymy się, że ich talent został doceniony.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!