Nasza szkoła wzięła udział w „Godzinie Kodowania”
Uczniowie naszej szkoły ponownie dołączyli do międzynarodowej akcji „Godzina Kodowania” (Hour of Code) — inicjatywy, której celem jest pokazanie, że każdy może nauczyć się podstaw programowania.
Podczas zajęć uczniowie mieli okazję spróbować swoich sił w tworzeniu prostych programów, gier i animacji. Pracując w aplikacjach edukacyjnych, takich jak Code.org, poznawali logiczne myślenie, rozwiązywanie problemów i kreatywne podejście do technologii.
„Godzina Kodowania” to nie tylko nauka, ale też świetna zabawa, która inspiruje do odkrywania świata informatyki i nowych technologii ✨
Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach promujących naukę programowania!

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!