Logo Szkoły Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka

Narodowe czytanie w SP 2

Ocena 0/5


Z radością przyjęliśmy zaproszenie od organizatorów imprezy i 20 września 23r. grupa uczniów z klasy 7d wraz z p. Anią Traczyk uczestniczyła w Wielkim Czytaniu powieści E. Orzeszkowej "Nad Niemnem", zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 2 w Boryszewie.

W uroczo wystylizowanym, zielonym zakątku szkolnym, przy dźwiękach nastrojowej muzyki, której towarzyszył ptasi świergot, wysłuchaliśmy pięknych i wzruszających fragmentów powieści. Przytulna, plenerowa  scenografia była doskonałym tłem literackich wersetów, cieszących i rozpalających wyobraźnię  wdzięcznych słuchaczy oraz gości, którzy odczytali fragmenty utworu. Miło było usłyszeć czytającego  Burmistrza, p. Piotra Osieckiego czy Dyrektora SP 2, p. D. Kosińskiego. Między uczestnikami spotkania pojawiła się w stroju z epoki nawet sama E. Orzeszkowa;)

Dziękujemy! 

W zielonej sukni i w kapeluszu, razem z uczniami,  widzimy uczennicę w roli E. Orzeszkowej.

W zielonej sukni i w kapeluszu, razem z uczniami, widzimy uczennicę w roli E. Orzeszkowej.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności