Mikołajkowa wyprawa 1a i 1b
6 grudnia klasy 1A i 1B wybrały się na wycieczkę do Domu Pracy Twórczej – „Granica”.
Dzieci uczestniczyły w warsztatach kulinarnych, gdzie zrobiły własną mieszankę piernikową oraz warsztatach artystycznych, tam tworzyły świąteczne ozdoby. Była też wyjątkowa lekcja przyrody, podczas której dowiedziały się jakie zwierzęta można spotkać w Kampinoskim Parku Narodowym. Mogły z bliska obejrzeć poroża i rogi. Pierwszaki uczestniczyły też w lekcji muzyki, poznały brzmienie różnych instrumentów i nauczyły się kolędy „Przybieżeli do Betlejem”. Z dużym zaangażowaniem brały udział w grze terenowej. Na zakończenie, przy ognisku, wszyscy zjedli smaczną kiełbaskę z bułką i wypili herbatkę z sokiem malinowym.
Wszyscy zadowoleni wrócili do szkoły.

EM

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!